KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609445
*
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2022
kl 20:01:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/4 21:53:33
1
1.000 kr
7/4 22:03:48
2
1.500 kr
11/4 16:03:32
1
2.000 kr
11/4 19:54:51
3
2.000 kr
11/4 19:54:51
1
2.000 kr (Budbetjänt)
11/4 19:55:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/4 21:53:33 | 1 | 1.000 kr |
7/4 22:03:48 | 2 | 1.500 kr |
11/4 16:03:32 | 1 | 2.000 kr |
11/4 19:54:51 | 3 | 2.000 kr |
11/4 19:54:51 | 1 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
11/4 19:55:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30